Nie ładuje się gra na nk? Mamy solucje!

Wasza ulubiona gra na naszej klasie się nie ładuje? Chcecie zagrać w przeglądarkową grę na facebooku, ale wszystko stanęło i dalsze ładowanie nie przechodzi? Często padają pytania na mojego mejla „Czemu gra na nk się nie ładuje?”, „Gra stanęła na 90% i dalej się nie ładuje, co robić?” Dziś postanowiłem odpowiedzieć Wam na te pytania, a raczej pokazać poniżej co najczęściej działa. Uwaga! Możecie na początku spróbować czy jeśli gra nie działa na firefox to może zadziała na chrome, ale mój sposób jest uniwersalny i powinien rozwiązać problem na każdej przeglądarce, choć zawsze są wyjątki. Problem tkwi najczęściej z ograniczeniem danych jakie może pobrać nasza przeglądarka, ograniczenia są we Flash Playerze, więc postarajcie się zrobić to co ja poniżej i ma działać. Jak nie, to skarcę się podwójnie batem za mój błąd.

Klikamy prawym przyskiem na ładującą się grę, i tam wybieramy Ustawienia, pokaże Wam się okienko takie jak poniżej.  

Nie ładuje się gra na nk? Mamy solucje!

Nie ładuje się gra na nk? Mamy solucje!

Później już tylko przesuwamy pasek maksymalnie w prawo, zamykamy i wyłączamy przeglądarkę. Uruchamiany przeglądarkę ponownie, włączamy grę i tym razem na 90% pójdzie bez żadnych problemów. 

Nie ładuje się gra na nk? Mamy solucje!

Wyszukano artykuł po następujących słowach:

  • Co zrobic by gry z nk nie dzialaly
  • czemu nie mogę grać w żadną grę na nk
  • nasza klasA jak uruchomić gry
  • nie moge włączyc gry nie ładuje


Zagraj za darmo


  • basia

    U mnie na grze ,która się nie ładuje do końca nie pojawia się takie okienko więc nie mogę nic ustawić. Na innych grach owszem jest taka możliwość. Co zrobić z tym fantem, pomocy.